Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcejRozumiem

Inspiration

Adres i dojazd

Centrum Języków Obcych „Inspiration” znajduje się przy ulicy Strońskiej 6 we Wrocławiu. Jesteśmy tuż obok centrum handlowego FERIO GAJ, w pobliżu takich ulic jak Świeradowska, Orzechowa, Borowska.

Wejście do naszej szkoły znajduje się obok wejścia do "Materiały budowlane", ostatni przycisk na domofonie podpisany jest: "Szkoła językowa".

Najbliższy przystanek autobusowy / tramwajowy to Ferio Gaj, a dojechać można do nas autobusami: 146, K, 136 bądź tramwajami: 32 Plus i 31 Plus.

Sprawdź dojazd na jakdojade.pl

W sprawie uzyskania większej ilości informacji na temat poszczególnych kursów i zapisów do naszej szkoły, zapraszamy do siedziby „Inspiration” bądź prosimy o kontakt pod nr telefonu:
725 683 616
czy o wysłanie do nas e-maila pod adres:
inspiration.szkola@gmail.com

Uprzejmie prosimy o kontakt (tel, sms lub e-mail) przed Państwa przyjazdem do szkoły w celu umówienia się na spotkanie. Kontaktować można się z nami od 07:00 do 21:00 (od poniedziałku do niedzieli).