Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcejRozumiem

Inspiration

Oferujemy naukę języków obcych na każdym poziomie zaawansowania

3.09.2013

MATURA 2014! – PROMOCJA!

600 zł za kurs wrzesień – marzec zamiast 1200 zł (kurs maturalny z języka angielskiego),

950 zł za kurs wrzesień – marzec zamiast 1200 zł (kurs maturalny z języka niemieckiego).

90 godzin lekcyjnych w ramach kursu! Małe grupy!

3.09.2013

KONWERSACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z NATIVE – SPEAKEREM!

Zapraszamy na zajęcia z uwielbianym przez uczniów native – speakerem, który jak nikt inny potrafi połączyć miłe spędzanie czasu z nauką, sprawiając, że komunikacja w języku angielskim to czysta przyjemność!

Wszystkie zajęcia są starannie przygotowane i przemyślane. Konwersacje prowadzimy w oparciu o nasze autorskie materiały.

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

22.07.2013

ARE YOU LOOKING FOR AN OPPORTUNITY TO PRACTICE POLISH?

The Polish Conversation Club is a great opportunity to chat to other students in a relaxed atmosphere, pick up new vocabulary and ideas through conversation, improve listening skills and, of course, make new friends. In small groups, students will be encouraged and able to talk about anything they wish. If you don’t feel confident with Polish, don’t be afraid, we will take care of you:) This group is for everyone who enjoys coffee/ tea and nice conversation!

All participants receive activity sheets to take away with them.

More information...
16.07.2013

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7–15 lat na wakacyjne zabawy z językiem angielskim i niemieckim! Zajęcia rozpoczynają sie 22 lipca! Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu:
725-683-616.

16.05.2013

Już w tę sobotę zapraszamy na nasze zajęcia wszystkich miłośników magicznych eliksirów. Na spotkaniu dzieci dowiedzą się, między innymi, jak stworzyć kolorową lawę w butelce, nauczą się mieszać różne substancje tak, aby zamienić kogoś w żabę lub sprawić, aby stał się niewidzialny oraz stworzą książeczkę z wymyślonymi przez nie miksturami (będziemy mieszać ze sobą między innymi skrzydła nietoperza i oczy jaszczurek).

ZAPRASZAMY NA SUPER ZABAWĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O GODZ. 15:30!

Obowiązują zapisy

TU JESTEŚMY

Mapa z adresem szkoły Inspiration

Centrum Języków Obcych „Inspiration” znajduje się przy ulicy Strońskiej 6 we Wrocławiu. Jesteśmy tuż obok centrum handlowego FERIO GAJ, w pobliżu takich ulic jak Świeradowska, Orzechowa, Borowska.

Więcej informacji w dziale "Kontakt i zapisy".

NASI PARTNERZY

czaszdziecmi.pl - Wrocław dla dzieci Fundacja FaniMani.pl