Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcejRozumiem

Inspiration

Prosimy wybrać interesujący Państwa język

JĘZYK ARABSKI

Popularność arabskiego na świecie wzrasta i język ten, pochodzący z rodziny języków semickich, jest używany w rożnych państwach. Jest to język urzędowy m.in. w Egipcie, Tunezji, Algierii, Arabii Saudyjskiej, Iraku, Izraelu, Maroku, Sudanie czy Syrii. Szacuje się, że około 285 mln ludzi mówi po arabsku.

Język arabski to z pewnością jeden z najciekawszych języków! Wszystkich pasjonatów krajów arabskich, zapraszamy do szkoły „Inspiration” na profesjonalne i efektywne kursy. Nauczymy Cię współczesnego standardowego języka arabskiego (Modern Standard Arabic, MSA), dlatego, mimo że istnieje wiele dialektów arabskiego, po ukończeniu kursu będziesz mógł komunikować się na całym Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Zajęcia prowadzone przez arabskojęzycznych nauczycieli (mówiących także po polsku) pozwolą naprawdę szybko przyswoić sobie ten język. Gwarantujemy wysoki poziom nauki i wspaniałą atmosferę na zajęciach!