Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcejRozumiem

Inspiration

Prosimy wybrać interesujący Państwa język

JĘZYK CZESKI

Język czeski, należący do grupy języków zachodniosłowiańskich, jest blisko spokrewniony z językiem polskim. Jego nauka nie przysparza Polakom większych trudności. Jeżeli zależy Państwu na doszlifowaniu znajomości właśnie tego języka, bądź też na jego nauce od podstaw, dobrze Państwo trafili!

Oferujemy kursy ogólne języka czeskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 90 minut. Aby w trakcie trwania kursu czuli się Państwo jak najbardziej komfortowo, nauka w Szkole Językowej Inspiration odbywa się w niewielkich grupach, liczących 3–4 lub 5–8 osób.

W ramach kursu stawiamy na doskonalenie wszystkich czterech sprawności językowych, takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację, jednak nie zapominamy też o praktycznej nauce gramatyki języka czeskiego.

Szkoła językowa Inspiration to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra. Nasi lektorzy posiadają pełne przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne do prowadzenia zajęć z jezyka obcego.

Przyjazna atmosfera oraz ciekawe zajęcia na pewno zachęcą Państwa do nauki w szkole Inspiration!