Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcejRozumiem

Inspiration

Prosimy wybrać interesujący Państwa język

JĘZYK HISZPAŃSKI

Język hiszpański z pewnością urzeka barwną melodyką i fascynuje egzotyką kultur, które pozwala odkrywać. Dlatego też staramy się, aby zajęcia prowadzone przez naszych lektorów były pełne koloru, rytmów latynoskich oraz elementów wiedzy o kulturze. Język torreadorów i pięknych Hiszpanek bardzo szybko wpada w ucho i w niedługim czasie można nauczyć się swobodnie nim posługiwać. Nauka hiszpańskiego to naprawdę świetna zabawa! Warto mówić po hiszpańsku, bo Hiszpanie i Latynosi sami mówić uwielbiają. Nawet podstawowa znajomość tego języka pozwoli nam na jego praktykowanie na każdym kroku, bowiem Hiszpania to przecież kraj tradycji tertuli czyli niekończących się rozmów na dowolne tematy organizowanych zazwyczaj w kawiarniach.

Oferujemy efektywne kursy ogólne języka hiszpańskiego. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceów i osób dorosłych. Odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut. Grupy liczą 3–4 lub 5–8 osób. Wszystkie kursy oferujemy w najniższych cenach. Więcej informacji w zakładce cennik.

Doskonalimy posługiwanie się językiem na 4 płaszczyznach. Pierwsza z nich to mówienie. To właśnie konwersacjom poświęcamy szczególną uwagę. Zapewniamy Państwu ćwiczenie typowych sytuacji z codziennego życia. Utrwalamy rownież gramatykę, która jest niezbędna w procesie poznawania języka, lecz przedstawiamy i ćwiczymy ją w praktycznych zastosowaniach. Rozwijamy także zasób słownictwa, umiejętność rozumienia ze słuchu i ćwiczymy pisanie.

Urozmaicamy, inspirujemy – dzięki temu nikt nie poczuje u nas monotonii. Chcemy, by nasze zajęcia były nie tylko pożyteczne, ale i ciekawe. Nasi profesjonalni lektorzy korzystają z najlepszych podręczników, ale także z własnych autorskich materiałów i z wielu materiałów autentycznych (artykuły prasowe, fragmenty filmów, piosenki itd.), przygotowanych w taki sposób, aby jak najszybciej zarazić Cię pasją do języka!

Więcej informacji uzyskasz w sekretariacie szkoły, dzwoniąc do nas: 0725-683-616, 71/792-79-64 lub wysyłając emaila pod adres: inspiration.szkola@gmail.com