Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcejRozumiem

Inspiration

Prosimy wybrać interesujący Państwa język

JĘZYK ROSYJSKI

Język rosyjski jest interesujący, niezwykły i co najważniejsze pożyteczny. Uczymy się go coraz chętniej, a zainteresowanie nim wzrasta na całym świecie. Coraz więcej firm inwestuje na rynkach wschodnich, w związku z tym zapotrzebowanie na osoby znające ten piękny melodyjny język rośnie, a jego znajomość z pewnością zwiększa szanse na rynku pracy. Obecnie rosyjski wpisuje się on do Europy już w zupełnie innym kontekście niż kiedyś. Po rosyjsku mówi i pisze 275 milionów ludzi.

Proponujemy Państwu efektywne i inspirujące kursy na wszystkich poziomach nauczania (A1, A2, B1, B2, C1, C2).

Uczymy języka, który żyje wśród ludzi, a nie w książkach! Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku rosyjskim w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje. Kładziemy nacisk na żywy język i aktywne uczestnictwo w zajęciach, co sprzyja szybkiemu nabyciu umiejętności swobodnego porozumiewania się. Na zajęciach wykorzystujemy m. in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV. Kurs obejmuje także inne aspekty nauki języka: słuchanie, rozumienie tekstu czytanego oraz pisanie - stopniowo pogłębiane, rozwijane i utrwalane - stanowią przemyślany proces dydaktyczny.

Szkoła "Inspiration" nie jest typową szkołą. My pragniemy inspirować i zachęcać do pogłębiania wiedzy o języku rosyjskim!