Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcejRozumiem

Inspiration

Prosimy wybrać interesujący Państwa język

JĘZYK WŁOSKI

Trudno znaleźć osobę, która po pobycie we Włoszech, w tym kraju się nie zakochała. Jeśli tak samo urzekł Cię język Włochów, chcesz się go nauczyć lub udoskonalić, zapraszamy na efektywne i inspirujące kursy języka włoskiego do naszej szkoły!

Oferujemy zajęcia od podstaw aż do poziomu zaawansowanego zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (A1, A2, B1, B2, C1, C2).

Uczymy języka, który żyje wśród ludzi, a nie w książkach!

Piękno i melodyczność tego języka sprawiają, że nauka włoskiego to sama przyjemność, a przyjemność ta jest jeszcze potęgowana przez jego prostotę. Każdy, kto kiedykolwiek uczył się włoskiego potwierdza, że brak deklinacji (odmiany rzeczownika), obecność tylko dwóch rodzajów (męskiego i żeńskiego), a także nieskomplikowane zasady fonetyczne sprawiają, że nauka włoskiego jest łatwa i przyjemna.

Ogólny kurs języka włoskiego w szkole „Inspiration” stworzony został, by rozwijać wszystkie aspekty językowe – skutecznie opanować gramatykę, pisanie tekstu, rozumienie ze słuchu, poszerzyć słownictwo oraz rozwinąć umiejętność swobodnego porozumiewania się. Powyższe umiejętności są rozwijane w sposób systematyczny.

Obecnie wśród metod nauczania najlepiej sprawdza się metoda komunikacyjna i to właśnie z niej korzystamy podczas kursu. Uczymy języka praktycznego, do wykorzystania w autentycznych życiowych sytuacjach. Oczywiście w życiu potrzebny jest też język literacki- język mediów, biznesu – wykorzystujemy więc najlepsze dostępne podręczniki doświadczonych wydawnictw językowych uzupełniając je materiałami autentycznymi, grami i zabawami komunikacyjnymi zapewniającymi szybkie postępy w nauce. Zajęcia odbywają się w języku włoskim, co pozwala kursantom osłuchać się z językiem, pokonać barierę językową, a przez to osiągnąć jak najlepsze rezultaty w nauce.

Zajęcia z języka włoskiego odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut (dwie jednostki lekcyjne).