Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcejRozumiem

Inspiration

Oferujemy naukę języków obcych na każdym poziomie zaawansowania

3.01.2013

Zapraszamy na profesjonalne i efektywne kursy języka hiszpańskiego

Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami, dla których nauczanie jest pasją.

Stworzyliśmy starannie uporządkowany program zajęć, które odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 90 minut. Możliwe są także zajęcia indywidualne. PROMOCYJNE CENY!

1.01.2013

ANGIELSKI W TRAKCIE FERII! Inspirujące zajęcia!

Zapraszamy na tygodniowe lub dwutygodniowe zajęcia, które odbywać się będą w trakcie ferii! Nasi profesjonalni lektorzy przygotowali ciekawą ofertę spotkań, w trakcie których z pewnością zarażą uczniów pasją do języka. Nauczyciele będą mówić tylko po angielsku, a dzieci uczyć się bardzo intensywnie, a przy tym bawić i dużo śmiać!

Więcej informacji...
1.01.2013

Magic Saturdays! Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym – angielski i niemiecki!

Podczas gdy rodzice zajęci są zakupami i innymi sobotnimi obowiązkami, dzieci spędzą u nas czas w pożyteczny sposób. Nasze kukiełki porwą maluszki w wir zabaw w języku angielskim i niemieckim!

Więcej informacji...
1.01.2013

Inspiration for Ladies czyli angielski tylko dla Pań!

Uwaga! Mężczyznom wstęp wzbroniony! Na te zajęcia zapraszamy tylko i wyłącznie kobiety! Będziemy poruszać tematy life style’owe, rozmawiać o urodzie, zdrowiu i wszystkich innych tematach, które interesują kobiety.

Więcej informacji...

TU JESTEŚMY

Mapa z adresem szkoły Inspiration

Centrum Języków Obcych „Inspiration” znajduje się przy ulicy Strońskiej 6 we Wrocławiu. Jesteśmy tuż obok centrum handlowego FERIO GAJ, w pobliżu takich ulic jak Świeradowska, Orzechowa, Borowska.

Więcej informacji w dziale "Kontakt i zapisy".

NASI PARTNERZY

czaszdziecmi.pl - Wrocław dla dzieci Fundacja FaniMani.pl